Lomy Amerika

Prohlídka Lomu Amerika je nezapomenutelným zážitkem ,který vám umožní nahlédnout do minulosti naší planety i do historie lidské činnosti v této oblasti. V průběhu let se zde vybudovali rozsáhlé podzemní chodby a jeskyně, které představují unikátní podívanou pro návštěvníky.

SeniOrLIMPIJSKÝ den

Cílem projektu je nabídnout seniorům akci se sportovním využitím a tím podpořit jejich kondici a zapojení do sportovních aktivit."Zvednout dědečky a babičky z gauče".
Propojit seniory a mládež a tím posílit zdravé mezigenerační vztahy.

Příměstský tábor

Hledáte pro vaše děti zábavné a obohacující letní aktivity? Přihlaste je na náš příměstský tábor, kde každý den přináší nové dobrodružství a děti zde zažijí  léto plné zábavy a nových přátelství. Naše aktivity jsou navrženy tak, aby podporovaly týmového ducha, kreativitu a lásku k přírodě. Naši vedoucí  mají dlouholeté zkušenosti s vedením dětských táborů.

Procházka po Hradčanech

Poznejte kouzlo Hradčan s naším průvodcem!
Připojte se k nám na jedinečnou procházku historickou částí Prahy, která vás zavede přímo do srdce české historie. Naše komentovaná procházka po Hradčanech vám odhalí tajemství starých uliček, příběhy skryté za kamennými fasádami a nezapomenutelné výhledy na město.